1 (edytowany przez Iwonaa 2011-09-27 13:00:02)

Temat: Sprzedam -wkład kominkowy Spartherm 14,4kW Varia 1V H2O XL

Wkład kominkowy Spartherm 14,4kW Varia 1V H2O XL z płaszczem wodnym (szyba płaska)

Wkład używany przez kilka miesięcy -w idealnym stanie - CENA DO NEGOCJACJI !!!
Nowy wkład to koszt ok 14 000 - cena mojego oczywiście duuużo niższa bo używany - ale zaledwie kilka miesięcy.

Sprzedaż wkładu z powodu zmiany miejsca zamieszkania i sprzedaży domu w którym był zamontowany /nawet nie zdążyliśmy go obudować- więc stan jest naprawdę dobry/.

WKŁAD KOMINKOWY:
Zmiana kierunku spalin (deflektor) celem optymalnego spalania, nisko położony pokład żaru w celu idealnego spalania drewna (w przeciwieństwie do konkurencji żar i popiół nie wysypuje się z wkładu),praktyczna, zintegrowana skrzynka na popiół, szyba ze szkła ceramicznego, która dzięki ciągłemu płukaniu strumieniem gorącego powietrza pozostaje dłużej czysta.

Wkład z płaszczem wodnym- Varia H2O (drzwiczki otwierane na bok), ze zintegrowanym wodnym wymiennikiem ciepła i przyłączem do systemu ogrzewania. Termiczne zabezpieczenie odpływu z obiegiem grawitacyjnym w przypadku awarii prądu. Moc grzewcza oddana do podgrzewanej wody 10 kW przy znamionowej mocy grzewczej 14,4 kW. Łatwe czyszczenie wymiennika ciepła od spodu przez komorę spalania - za pomocą dostarczonej szczotki. Klapa rewizyjna przyłączy wodnych umieszczona w komorze spalania za płytami ceramicznymi, dzięki której opcjonalnie można umieścić zawór odpowietrzający.Klapa (szyber) sterowana poprzez bimetal do automatycznego uruchomienia wymiennika bez udziału użytkownika (temperatura zamknięcia wynosi 150oC ).

Specyfikacja dostępna do pobrania: http://www.spartherm.pl/img/download/pd … polsku.pdf

W PRZYPADKU DODATKOWYCH PYTAŃ PROSZĘ ZADZWONIĆ: 501-552-705

2

Odp: Sprzedam -wkład kominkowy Spartherm 14,4kW Varia 1V H2O XL

Wkłąd kominkowy jest jeszcze na sprzedaż ?

3

Odp: Sprzedam -wkład kominkowy Spartherm 14,4kW Varia 1V H2O XL

Sprzedaż aktualna nadal smile