1 (edytowany przez TDiesel 2013-05-11 19:47:00)

Temat: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

Planuję w domku u siebie na 2-gim piętrze (poddasze) podłączyć w tym sezonie przed zimą piec typu koza. Na górze mam pokój ok. 32 m2 + łazienka + kuchnia (niezagospodarowana i nieużywana).

Szukam jakiejś ładnej "kozy" z szybą, która przede wszystkim będzie ogrzewała ten pokój i liczę, że troszkę również łazienkę ale i która by podnosiła walory estetyczne w pokoju.

Jako, że jestem póki co amator w temacie, to proszę o jakieś typy popularnych pieców i też mogą być mniej popularne - decyzja do mnie będzie należeć smile Wskazane by było również jakiś krótki komentarz do tego wady/zalety danego modelu.

Cena zakupu samej kozy tak do 1.000 PLN max. Podłączenie z materiałem wyniesie myślę 400-500 PLN. Także całość chciałbym zamknąć w 1.500 PLN

pozdrawiam
TD

2

Odp: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

moim zdaniem zadanie nierealne. dobre urządzenie to koszt znacznie powyżej tej kwoty. Spróbuj może coś używanego.

3

Odp: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

Podepnę się do pytania. Gdzie najlepiej szukać używanego sprzętu? Allegro odpada.

_____
http://www.salon-iva.pl

Odp: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

Też mam takie zdanie ,przyzwoity piecyk to koszt ok 2000zł.  np Chambord INVICTA,lub Vaasa Plus firmy Haas+Sohn piece o których mam dobrą opinie na podstawie wykonanych montaży.

5

Odp: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

Za ok. 1000 zł możesz kupić taki piecyk. Na małej powierzchni powinien się bardzo dobrze sprawdzić, ale w łazience lepiej mieć jakieś dodatkowe ogrzewanie.

6

Odp: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

W tej cenie możesz kupić piec koza k7 z oferty https://kratki.com/sklep/pl/category/52/piece-zeliwne Koza idealnie wpisuje się w konwencję stylowych pomieszczeń, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących tradycyjną stylistykę. Klasyczny front wkładu wyposażony w ceramikę żaroodporną wytrzymującą temperaturę do 800°C. Ozdobny płotek ułatwia utrzymanie czystości użytkowania oraz zabezpiecza przed wypadaniem drewna. System zimnej klamki umożliwia zdjęcie jej w momencie palenia w kozie. Główną zaletą tego pieca jest maksymalne wykorzystanie ciepła i bezawaryjne działanie dzięki ściankom paleniska wykonanym z wysokiej jakości żeliwa o grubości 8 mm, dopalanie cząstek opału dzięki deflektorowi, który wydłuża drogę spalin oraz ręczna kontrola nad procesem spalania poprzez popielnik. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Producent udziela 5 lat gwarancji od momentu zakupu pieca na jego sprawne działanie.

7

Odp: Szukam dobrej kozy do 1.000 PLN

Przedstawiam kominek/koze wykonywaną u nas

https://www.facebook.com/skg.gorzow/pho … mp;theater