Temat: Hydepark, hobby itp.

Forum jest ciekawe i są na nim ruchy, więc czy może też dobrze by było zrobić dział Hydepark, tak żebyśmy sobie porozmawiali na luźne tematy, na pewno pobudziło by to forum, może zacznijmy od tego temu żeby administracja ruszyła głową w tą stroną smile. Ja na przykład ostatnio jestem fanką gier MMO, a dokładniej albo karcianki, albo coś w tym stylu co się łączy smile. Ostatnio molestują ten tytuł portalmmo i jak na razie jestem zachwycona, a wy jak działacie?

2

Odp: Hydepark, hobby itp.

No to fakt, że przydałby się taki dział, ponieważ dzięki wyszukiwarce Google trafiłem na post i na link do samego portalu mmo, niestety forum jest zaniedbane i opustoszałe.

3

Odp: Hydepark, hobby itp.

Ja w wolnych chwilach posłucham sobie trochę muzyki, pogram w coś, albo poczytam książkę.

4

Odp: Hydepark, hobby itp.

Niestety, fakt jest taki, że zapuszczone fora zawsze najlepiej "żyją" w offtopach

5

Odp: Hydepark, hobby itp.

Może i racja. Niemniej jednak zawsze milej popisać z ludźmi o których wie się nieco więcej, jakie mają pasje i zainteresowania. Ja na przykład lubię wyszukiwać informacji o różnorodnych nowinkach technologicznych, czytając na przykład tego typu blogi https://ucando.my-free.website/baza-wie … ochodowych
Może ktoś ma podobne hobby?

6

Odp: Hydepark, hobby itp.

Witajcie. Czym zajmujecie się w wolnej chwili? Ja np ostatnio ze wzgledu na pandemie zaczalem cwiczyc w domu. Zamowilem sobie sprzęty do cwiczen ze strony https://senseipro.pl i ćwiczę aby zrzucic to co zyskalem podczas siedzenia w domu.