Temat: Wskazówki, kredyt a kupno mieszkania

Poczytajcie na tym portalu na temat możliwości i kredytów na mieszkanie : http://ronson.pl/tips/madrze-wybrac-kre … ieszkania/ Spójrz na przykład na mieszkania na sprzedaż w warszawie od dewelopera Ronson. Czy nie chciał byś mieszkać w takim mieszkaniu? Bo ja bardzo bym chciał. Świetna lokalizacja, super standard i jak na nowe mieszkanie to cena też jest korzystna!

2

Odp: Wskazówki, kredyt a kupno mieszkania

Na pewno sprawdze, bo właśnie będę rozpoczynał rozglądanie się za kredytem, bo tu http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html znalazłem wymarzony dom, który chciałbym jak najszybciej kupić. Trochę obawiam się jednak, że mimo wysokich zarobków nie dostane aż tak dużego kredytu i będę musiał wybrać inną nieruchomość lub kombinować brakującą sume pieniędzy. Mam jednak nadzieje, że do tego nie dojdzie.

3

Odp: Wskazówki, kredyt a kupno mieszkania

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką kredytów hipotecznych, w przeciwieństwie do osób, które proponują na przykład pożyczki od instytucji parabankowych. Dla mnie jest to jednoznacznie droga donikąd, ponieważ nie widzę żadnych szans aby móc starać się o korzystne wyjście pożyczkę na korzystnych warunkach. Przy kredytach bardzo wiele zależy od banku, a ja ze swojej strony mogę polecić bz wbk. Dzięki nim szybko udało mi się uzyskać na korzystnych warunkach sporą ilość pieniędzy, które zainwestowałam w remont - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/przytu … -aranzacje Tyle ode mnie, mam nadzieję, że komuś moje podpowiedzi przydadzą się na dłuższą metę.