Temat: Pytanko o magazyn

Słuchajcie, moi drodzy, to forum jest poniekąd związane z tematami budowlanymi, a że ja mam dylemat stricte budowlany, to pokusiłem się o rozpoczęcie nowego wątku. Mianowicie, prowadzę hurtownię odzieży. Biznes prosperuje na tyle dobrze, że wraz ze wspólnikiem postanowiliśmy poszukać nowej lokalizacji. Znalazłem już kilka potencjalnych siedzib na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/d … azowieckie ale zastanawiam się czy bardziej będzie opłacalne kupno czy wynajem. A Wy jak myślicie?

2

Odp: Pytanko o magazyn

Na pewno kupno niż wynajem a w ogóle najlepszą opcją jest postawienie swojego magazynu. Od lat siedzę w tym biznesie, nie jeden magazyn widziałem i idealny jest tylko ten który zaprojektowany jest pod konkretną branżę i potrzeby inwestora. Nie wyjdzie drożej niż kupienie gotowego. Mi dwa już postawiła firma Commercecon, są pewni i godni polecenia, stawiają hale przemysłowe od A do Z, dużo doradzą i pomogą w temacie. Zawsze można się skontaktować tylko aby zorientować w temacie kosztów itp. Oni działają na terenie całego kraju i innych państw Europy.

3

Odp: Pytanko o magazyn

Słuchajcie, jestem w trudnej sytuacji, bo za trochę ponad miesiąc jestem zmuszony zwolnić wynajmowany przeze mnie magazyn innemu najemcy, a jeszcze nie podpisałem umowy na nowy wynajem, bo nie znalazłem odpowiedniego magazynu... Szukam ich w zasadzie wszędzie. Nie chce przepłacić na tym wynajmie i chce też wynajać magazyn o dobrym standardzie. Rozważam magazyn z oferty https://www.katmagazyn.pl/properties/pr … k-chorzow/ , którą wczoraj znalazłem i która zwróciła moją szczególną uwagę. Jak Wam się podoba?