Temat: Pytanie o outsourcing

Słuchajcie, moje drogie koleżanki i drodzy koledzy. Mam do Was pytanie tyczące się prowadzenia działalności gospodarczej, a ściślej rzecz ujmując, outsourcingu. Znajomi podpowiadają mi, żebym zdecydował się na powierzenie działalności podmiotom trzecim takich spraw jak księgowość czy kadry. Początkowo zajmowałem się tym samym, ale na dłuższą metę, wykorkowałbym, jeśli miałbym zajmować się wszystkim. Obecnie zatrudniam księgową, jednakże to wynosi mnie zbyt drogo, więc zmuszony jestem szukać innego rozwiązania. Ponadto muszę Wam przyznać, że z perspektywy czasu widzę dobitnie,że największym zagrożeniem dla polskich firm są zatory płatnicze. Na szczęście poradziłem sobie z nimi za sprawą współpracy z tą firmą - https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/ Teraz zaś zainteresowałem się firmą tmf group. Jak wyczytałem na stronie, obecnie TMF Group ma ponad 125 biur w 83 krajach i zatrudnia ponad 7.000 wykwalifikowanych księgowych, prawników, specjalistów ds. obsługi kadr, a także usług sekretarsko-korporacyjnych oraz eksportów w innych dziedzinach. Od kilku lat działają również w Polsce