26

Odp: napiszcie coś o firmach gognych polecenia

http://www.tani-kominek.net/

27

http://www.tani-kominek.net/

28

Popieram w pełni zdanie o firmie Sekend. Pomimo zapisu w umowie o dacie zakończenia prac, nie dotrzymali terminu. Zostałem w rozmowie telefonicznej wyzwany i poinformowano mnie, ze cytuję "wjedzie do mnie ekipa i mi rozp..li cały ten bajzel:. Nic więcej nie muszę chyba dodawać.

Po rozliczeniu - a dodam że zapłaciłem wszystko co do grosza obiecali że przywiozą obiecaną osłonę na przejście komina przez ścianę ale szczęśliwie mija już 5 miesiąc a oni milczą.
Podsumowując zupełny brak podejścia do klienta, z założenia klient jest oszustem a oni są wspaniali, znają sie na wszystkim i o wszystkim maja zdanie (oczywiście najczęściej w rozmowie wychodzi że gdzieś o tym słyszeli ale szczegółów nie znają)...

Dodam tylko że budowali mi również komin i to też zrobili mało estetycznie, a podnóżek dla kominiarza na który mnie naciągnęli jest do dziś niedokręcony ale oni mają to gdzieś.

Reasumując zastanówcie się 10 razy zanim ulegniecie na ich przymilny ton przed podpisaniem umowy bo potem sytuacja się odwraca i to oni są Panami...

29

polecam firmę www.mkominki.pl

30 (edytowany przez sloneczko51 2010-04-22 12:20:14)

zgadzam się! mkominki.pl rewelacja! Robili kominek moim rodzicom (raczej poprawiali po pseudo fachowcu), teraz od wielu lat działa bez zastrzeżeń. W moim domu też zrobili śliczny nowoczesny kominek. Projekt, montaż, wszystko najwyższej klasy. Najchwalić się ich nie mogę, ale spełnili moje marzenie! Moja ślicznotka jest jak z katalogu! I wiem, że bezpiecznie wszystko zrobione, tak że dom mi się nie spali, ani żadne paskudztwo nie wydobywa. Bardzo dziękuję!!

POLECAM mkominki.pl

i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Artura! smile

31

A co powiecie o firmie Buławski Ogniska Domowe z Marek k. Warszawy bo zastanawiam się nad zakupem kompleksowej kuchni na drewno. Referencje mają niezłe i asortyment też ciekawy tzn. nigdzie nie znalazłam tak dopracowanych aranżacji jak u nich. Czy ktoś zna może tą firmę?
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam

32

Polecam firme KOCHAŃSKI-KOMINKI ze Zgierza.Kompleksowa pomoc i doradztwo we wszystkim.Bardzo miły właściciel, wywiązuje się terminowo co było dla mnie bardzo ważne!  601389280

33

Nie polecam firmy Sekend. O ile wykonanie jest znośne o tyle kultura pracy z klientem poniżej zera. Wulgarny język pani sprzedającej kominki - prawie jak z rynsztoka, nie ubliżając nikomu. Gdy tylko nie idzie coś po ich myśli, gdy klient ma za dużo pytań i uwag to jest bardzo źle, najlepiej płać i nie zadawaj pytań, żadnych dodatkowych faktur ani rozliczeń nie należy Ci się. Żałuję, że wcześniej nie poczytałam na temat danej firmy, wówczas na pewno bym się nie zdecydowała. W obecnej sytuacji zawiedzionym klientom pozostaje anty reklama danej firmy wśród rodziny, przyjaciół i współpracowników.

P.S. Podobnie jak "Elwood" zostałam wyzwana. Odradzam stanowczo!!! Szkoda nerwów

34

Kasia29 napisał/a:

A co powiecie o firmie Buławski Ogniska Domowe z Marek k. Warszawy bo zastanawiam się nad zakupem kompleksowej kuchni na drewno. Referencje mają niezłe i asortyment też ciekawy tzn. nigdzie nie znalazłam tak dopracowanych aranżacji jak u nich. Czy ktoś zna może tą firmę?
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam

dobra firma polecam

35 (edytowany przez sekend 2010-12-06 12:56:53)

Witam.

INFORMACJA DLA OBECNYCH I PRZYSZŁYCH KLIENTÓW:

Kominek jest dodatkowym luksusem w domu, w którym zamieszkasz lub mieszkasz obecnie. Jesli Cie na niego nie stac - nie zamawiaj, jeśli juz się na niego decydujesz - zastanów się dwa razy, bo po zakonczeniu montażu trzeba za niego zapłacic.

Tak jak w Twojej firmie płacą Ci za wykonaną pracę, tak i my oczekujemy wynagrodzenia za naszą pracę - do tej pory wydawało mi się to normalne, ale jak widac po wcześniejszych wpisach, chyba jestem w błędzie skoro wymagam zapłaty za wykonaną pracę i użyte materiały (?)

Brzydzę się cwaniactwem i złodziejstwem, zatem oświadczam, że nikomu nie daruję kilku tysięcy złotych, bo o takich kwotach tu mówimy.

Nikt mi na życie nie daje i nikt mi i moim dzieciom nie będzie zabierał.

Lista klientów, którzy okradli naszą firmę jest wywieszona do wglądu w naszym sklepie - wszystko zgodnie z prawem.

Pozdrawiam,
Beata Zygmanowska-właściciel firmy.

36

Mogę polecić Kaflarnię Kafel-Kar - www.kafel-kar.com.pl Firma ma w ofercie duży wybór ręcznie wytwarzanych i malowanych kafli kominkowych i piecowych. Do tego bardzo solidnie wykonana robota.

37

ibizasunny napisał/a:

Mogę polecić Kaflarnię Kafel-Kar - www.kafel-kar.com.pl Firma ma w ofercie duży wybór ręcznie wytwarzanych i malowanych kafli kominkowych i piecowych. Do tego bardzo solidnie wykonana robota.

widziałem  piece z wykonane z kafli tej kaflarni. Kafle  są dobre  zarówno te nowoczesne jak i tradycyjne. Idą w dobrym kierunku.

38

polecam www.luxury-house.pl duży wybór kamienia nie tylko na kominki

39

WITAM. MAM PYTANIE? CZY KTOŚ MOŻE COŚ POWIEDZIEC NA TEMAT FIRMY  CEBUD Z KRAKOWA?

40

ja korzystałam z firmy Makroterm, zrobili mi kominek,jakość póki co ok,  mają bardzo ciekawe obudowy kominków Glass System, jak ktoś lubi designerskie dodatki to mu sie spodoba

41 (edytowany przez kominkowy 2011-06-19 13:27:34)

Być może wykonawca Elkompleks jest firmą regionalna, ale chyba takie również zaliczają się do tego działu. Firma oferuje montaż kominków na terenie Częstochowy oraz okolic, Śląska. Praca wygląda sprawnie, schludnie, na witrynie firmy znajduje się galeria pozwalająca ocenić dotychczasowe aranżacje kominkowe. W zakres wykonywanych usług wchodzą kominki tradycyjne, kominki z płaszczem wodnym oraz kominki z rozprowadzaniem cieplnym, w tym również aranżacja kominkowa oraz montaż pieców kominkowych, zachęcam do sprawdzenia.

42 (edytowany przez umberto 2012-02-28 07:31:35)

1. popieram pytanie o firme Cebud z Krakowa, nikt się z nimi nie spotkał? głównie chodzi o jakość produktów z Akubetu i czy ktoś brał udział w ich szkoleniach?

2. kaflarnia Kulig z okolic Stalowej Woli, jakość kafli przede wszystkim?

3. jaki jest sens takiego tematu (o jakości firm) jeśli posty są usunięte "na prośbę pokrzywdzonej firmy"? Żadnych konkretnych przyczyn nie podano (wyraźnie firma Sekend tego forum nie czyta, bo i oni pewnie by nie mieli takich wpisów)

43

Jeśli chodzi o okolice Krakowa, to cebud niewiele mi mówi, ja korzystałem z Makrotermu i zdecydowałem się na taki turbokominek http://www.makroterm.pl/produkty/kominki-turbokominki z tego względu, że to dobre połączenie kominka w formie ozdoby no i elementu systemu ogrzewania.
A jeśli chodzi o usuwanie wpisów to cóż... czasem ktoś oczernia firmy bez prawdziwego powodu, choć to pewnie jest trudne do weryfikacji;/

44

Polecam ogólnopolską firmę CENTRUM KOMINA www.kominkiikominy.pl która zamontowała mi już jeden kominek, a za chwilę będzie montowała drugi. Mają świetne ceny kominków z montażem z takimi wkładamy jak Spartherm, Brunner, Ledą, Schmid, czy Austroflamm.

45

Kominki-Ratajczak z Poznania
Fachowcy godni polecenia-i nawet dają małe rabaty.

46

Ja mam firme godna polecenia...BONDAR Kominki!!!

2 miesiace temu Pan Jezak-wlasciciel firmy wzial ode mnie pieniedze, zeby zaplacic za wklad Spartherm. Od tej pory ciagle przeklada terminy realizacji.
Zadzownilem bezposrednio do Sparthermu...okazalo sie, ze kominek nie jest oplacony???! DO 15 kwietnia PAN JEZAK ma ostateczny termin zamontowania wkladu (przypominam ciagle nieoplaconego...). Marne szanse... Poinformuje o sytuacji za kilka dni.

47

instalacjePLUS.pl - bardzo dobra firma montująca kominki.
Więcej można przeczytać tu: Kominki z Płaszczem Wodnym Bydgoszcz

48

polecam http://kominki-piece-warszawa.pl/

49

Ja również polecam BONDAR Kominki!!!
Pan Mariusz Jeżak właśnie został podany do sądu za nie wywiązanie się z umowy (podpisanej w marcu). Jest mi winny pieniądze za wkład (aristo), którego nie kupił oraz zaliczkę. Gość przepadł!
Przestrzegam!!!

50

Jeśli ktoś potrzebuje fachowca z Łodzi to polecam Centrum kominkowe z Łodzi. Pan Michał wykonuje kominki osobiście, bardzo sympatyczny człowiek, pomoże, doradzi. Ja gdy budowałem kominek, z góry było ustalone co, jak i kiedy. Nie ma mowy o jakichkolwiek przesunięciach, krętactwie czy innych takich. Wykonanie  solidne, słysząc o różnych przypadkach osobiście codziennie podpatrywałem jak buduje i widać, że zwraca uwagę na detale. Jeśli kogoś to interesuje to podaje nr 505 443 020