Temat: Kominek z płaszczem wodnym .

Witam . Chcę u siebie w domu zamontować kominek z płaszczem wodnym i szukam jakiejś firmy godnej poleceni . A może zna ktoś firmę Rohem ?? Czy robią oni dobre kominki , czy lepiej dać sobie z nimi spokój ?

2

Odp: Kominek z płaszczem wodnym .

szukam kogoś kto założy mi kominki warszawa to miasto które mnie wyłącznie intersuje

3

Witam. Pracuję w kominkach jak coś proszę o kontakt na grawerka@onet.eu

4

ja korzystam z Makroterm i póki co jestem zadowolona, nie zawiodłam się

5 (edytowany przez dora.leo 2011-05-09 09:59:56)

Zapraszam gdyby była potrzebna pomoc kierujcie się na dora.leo@interia.pl pracuje z ludźmi którzy siedzą w branży kominkowej w całej Polsce chętnie pomogę bo warto zainwestować w dobry kominek sama mam wodny i nie zamieniałbym na inny mam taki http://inotec.pl/index.php?option=com_k … ;Itemid=97 zabudowa nowoczesna pozdrówka

6

Instalator polecił mi rok temu kominek Byrski, miałem wątpliwości bo mało jest w necie na ich temat ale naprawdę nie żałujemy. Ogrzewam 180m2, mamy ciepłą wodę bo zamontował nam duży bojler, taki na pół kotłowni (żart) ale faktycznie ma coś ok 1000 l., wogóle nie włączamy gazu jest cieplutko, wszystkie mury przez zimę wyschły idealnie a dom jest jeszcze nie ocieplony. Tyle że mam sezonowane 2 lata drzewo, to napewno jest ważne. Byrski ma dużą rozpiętość mocy więc łatwo dobrać kominek pod siebie. Nie żałuję. Koszt ogrzewania pierwszej zimy w nowym domu 1200 zł! A tylko jeszcze ważne żeby palić na wysokiej temperaturze, myśmy czasem hajcowali nawet do 80 st, szyba czysta a woda i grzejniki bardzo szybko ciepłe. No i napewno mam super zrobioną instalacje to też ważne.