1

Temat: ankieta

co za głupia ankieta !! zapomnieliście o wkładach żeliwnych skręcanych z elementów!!!  no chyba ze ankietę sponsoruje tarnava ?


Najlepsza technologia wykonania wkładu kominkowego to ?

    * monolityczny odlew żeliwny
    * stalowy korpus i żeliwne drzwi
    * stalowy
    * stalowy wyłożony szamotem
    * stalowy wyłożony wermikulitem

2

Odp: ankieta

Oooo jakie szczere zaskoczenie wink A od kiedy to sposób ankietowania nie wskazuje zlecającego smile
Najpopularniejsze na rynku paleniska nie występują w spisie ? To musi być przypadek smile))

3

Odp: ankieta

Bez przesady, w tej ankiecie zmieszczą  sie wszystki liczące  się marki. prosze nie  doszukiwac się podwojnego dnia gdzie go nie ma. Tego portalu nie sponsoruje żadna firma, jest otwarty dla wszystkich. Każdy może się wypowiedzieć. My nie oceniamy rynku  w sposób jaki jest tu sugerowany. Myślę ,że jest ewenement na rynku. Prosze wskazać drugą taką stronę

Odp: ankieta

tylko bardzo dziwne ze 4 z 5 opcji stanowią wkłady stalowe !! a jedna opcja to żeliwne ale monolity, gdzie jak słusznie zauważa p. Paweł większość rynku stanowią żeliwne składaki,

daceusz te liczące sie marki to rozumiem że: spartherm brunner , tarnava, hajduk czy tak ? bo i owszem te się mieszczą w tej ankiecie.

jakże miarodajna ta ankieta -  47% ankietowanym korzysta z żeliwnego monolitu heheheehehehe

to co Wasza strona, taki ewenement a zapomina o najpopularniejszym rodzaju wkładu ?? może oddajcie w pełni serwis profesjonalistom, to "świat  kominkow" tworzy markę tego serwisu, gdyby nie oni podzielilibyście los serwisu kominek.org.pl

5

Odp: ankieta

Masz rację, wybór by trochę niefrasobliwy ale nie celowy.Nie byl ustawiony pod nikogo. Człowiek uczy się całe życie i nigdy nie może powiedziec ,że wszystko umie. Co do twojej drugiej myśli to masz rację. W tym kierunku idziemy. Pozdrawiam

6

Odp: ankieta

daceusz napisał/a:

Co do twojej drugiej myśli to masz rację. W tym kierunku idziemy.

Jeżeli chodzi o profesjonalizm to czemu właściwie taka ankieta miała służyć ?. Badaniu ryku ? Wystarczy wtedy zapytać sprzedawców a jeszcze wygodniej importerów. Od razu wszystko jest jasne. Może preferencji montażystów ? te przecież zależą od subiektywnych upodobań i rzadko bywają szczere. Bo przecież nie nabywców bo co ci biedacy wiedzą  o tym co najlepsze. A może chodzi jedynie o zagospodarowanie kąta w serwisie na zasadzie zabawy weselnej i nawiązanie merytoryczne do zakładki "galeria" gdzie wrzucać można wycinki z katalogów a pewien skan pełni funkcję kominka tygodnia. No, ale dzięki temu wiemy przynajmniej jaki gust ma admin.
Nie jest to niezależność a na pewno nie trzymanie poprzeczki na przyzwoitym poziomie, może brak koncepcji....

7

Odp: ankieta

Idziesz trochę za daleko. Kupujący jak ich dziwnie określiłeś nikoniecznie się znają i kupują jak popadnie kierując się tak różnymi wględami np. cena która niewile ma wspólnego z racjonalnym wyborek. Bo trudno uznać za dobre do salonu i obudowy za x tysięcy wkład z hipermarketu za 1000zł. Po drugie ankieta jak ankieta próbuje dać odpowiedź  na  zadane pytanie dla badającego. Co do galerii. Każdy ma prawo dodać swoje  powtarzam swoje zdjęcia -realizacje dodać do galerii. Co do preferencji przy wyborze zdjecia tygodnia, miesiąca zawsze jest to subiektywny wybór. Miss Polonia nie zawsze się wszystkim podoba.

8

Odp: ankieta

daceusz napisał/a:

Kupujący jak ich dziwnie określiłeś nikoniecznie się znają i kupują jak popadnie kierując się tak różnymi wględami np. cena która niewile ma wspólnego z racjonalnym wyborek.  Po drugie ankieta jak ankieta próbuje dać odpowiedź  na  zadane pytanie dla badającego. Co do galerii. Każdy ma prawo dodać  swoje zdjęcia -realizacje dodać do galerii.

No właśnie w tym rzecz. Urządzanie ankiety w salonie samochodowym : który samochód jest najlepszy, to przecież bzdura. Bo skąd klienci mogą to wiedzieć. No chyba, że z jakiejś ankiety.
Co do drugiego w połączeniu z pierwszym rozumiem, że to przyzwolenie na spontaniczny żywioł demokracji. wink
Admin nie ma czego adjustować i ingeruje jedynie w wykroczenia o ciężarze prokuratorskim.
Ludowa trybuna ?