Temat: kominek DGP + CWU

Witam
To mój pierwszy post i mam nadzieję że nie ostatni.

Posiadam stary domek 43m2 + planowany wiatrołap 4m2 (nieogrzewany), pomieszczenia mają wysokość 220cm. Domek zbudowany jest w połowie z bala 20cm (oba pokoje) i w połowie z pustaka żużlowego 20x20x40 (kuchnia i łazienka), całość obłożona styropianem 10cm. Strop ocieplony wełną 10cm. Planuje ogrzewać domek za pomocą kominka Antek Deco 10kW z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz, gdzie za pomocą DGP grzać będę dwa pokoje oraz kuchnię. Kuchnia oddalona o około 2m od kominka. Na kominek planuje założyć kominowy wymiennik ciepła wysokości 1m (mocy wg producenta 5,5 - 8kW) i podłączyć go pod bojler 120l zainstalowany na strychu oraz pokojowy grzejnik purmowski 900X1100 2627W zainstalowany w łazience. Załączam rysunek poglądowy http://zapodaj.net/59d5a4821fa6d.png.html . Zadziała mi taka instalacja? Będzie w domu ciepło? Zagrzeje wodę? Czy pomyśleć o czymś innym? Czy kominek który został mi zaproponowany będzie odpowiedni?
Dodatkowo znajomy fachowiec radzi mi żeby kominek obłożyć cegłą szamotową, akumulującą ciepło zamiast robić „izolowaną komorę”. Twierdzi że ciepło przez DGP powinno rozprowadzać się nawet kilka godzin po zakończeniu palenia.
Taki grzejnik to też jego pomysł, mówi że te łazienkowe są za słabe, w mojej łazience dwie ścianki są zewnętrzne i trzeba dać spory grzejnik, mówi tez że dobrze mieć tak mocny grzejnik bo gdy woda w bojlerze osiągnie odpowiednią temperaturę coś to ciepło musi odbierać i taki grzejnik będzie bardzo dobry do tego.
Latem woda będzie grzana grzałką lub od czasu do czasu przepali się w kominku.