1

Temat: Kornak 5FL warto?

Witam. Nie znam się na tym za dobrze. Planuję stworzenie kominka w swoim nowym domu. Ma on służyć głównie ozdobie i ewentualnym dogrzaniu domu bo będzie w salonie połączonym z kuchnią korytarzem klatką schodową i korytarzem na piętrze (łącznie 60m2), bo piec C.O i tak będzie działał na okrągło (woda grzana piecem). Mimo wszystko nie chciałbym żeby po jakimś niedługim czasie wkład stał się bezużyteczny. Trochę poczytałem i jak już coś jest polecane to kosztuje kupę kasy a mój budżet przeznaczony na kominek jest znacznie mniejszy bo tak jak już mówiłem ma służyć ewentualnemu dogrzaniu raz za czas i umilaniu chwil salonie. Gdzieś spotkałem się z opinią o wkładach Kornak że są stosunkowo dobre, na pewno lepsze niż jakieś francuskie wkłady, które pękają albo szyba się odkształca, ale nikt nic konkretnego nie pisze, tylko od razu sprawa stacza się na zakup jotula itp. Co sądzicie o tej firmie i ich wkładach? Jak w temacie, jestem zainteresowany wkładem Kornak 5FL ale nie chcę żałować zakupu. Pomoże ktoś?