1

Temat: Akcesoria elektryka

Chodzi o ten cały osprzęt elektryczny który należy zamontować w nowo budowanym domu. Interesuje mnie to, jakie koszta są z tym związane? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?

2

Odp: Akcesoria elektryka

Rzeczywiście osprzęt nie należy do najtańszych rzeczy. Zwłaszcza gdy zastosujemy jakiś bardziej wyszukany zaawansowany. Ale w skali inwestycji nie jest to coś, co w znacznym stopniu podwyższa jej koszt.
Można pójść w kierunku budżetowym i wybrać jakieś tanie rozwiązania, a można tez pójść w kierunku bardziej zaawansowanych wybrać na Berker czy ABB.
Zainteresowanych odsyłam do: http://akcesoria-elektryczne.eu/ - gdzie można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

3

Odp: Akcesoria elektryka

Podobnie jak przedmówca odpowiem, że cały koszt takiej inwestycji zależy od bardzo wielu czynników. Najlepiej przedyskutować swoje plany ze specjalistą, który pomoże oszacować ile to wszystko wyniesie. Jeśli już sami przechodzimy do kupna konkretnych części elektronicznych to warto sprawdzić oferty hurtowni internetowych, które mogą poszczycić się naprawdę bogatym asortymentem i dobrymi cenami. Przykładem może być hurtownia Micros, która oferuje nie tylko kable, zasilacze, przekaźniki, żarówki, diody ale i profesjonalne tranzystory bipolarne https://www.micros.com.pl/tranzystory/t … bipolarne/ i wiele innych doskonałej jakości produktów.