1

Temat: Wyposażenie domowe na którym nie warto oszczędzać?

Mam na myśli przede wszystkim te wszystkie sprzęty które funkcjonują w domu - a na których nie warto za bardzo oszczędzać. A więc sprzęty RTV i AGD... Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

2 (edytowany przez jankar 2018-10-30 13:02:55)

Odp: Wyposażenie domowe na którym nie warto oszczędzać?

Tak na dobrą sprawę, to na większości sprzętów RTV/AGD nie warto oszczędzać, bo oszczędności bardzo szybko wyjdą w postaci szybszego zużycia się sprzętu, awarii zaraz po minięciu okresu gwarancji.
Bo na czym oszczędzimy? Na lodówce, mikrofalówce, opiekaczu do kanapek, na ekspresie do kawy. Kupno sprzętu z niższej półki to gwarancja szybszego zużycia się.
Ciekawy tekst opisujący to zjawisko można znaleźć tutaj: https://gadzetomania.pl/60108,wyposazen … -pieniadze

3

Odp: Wyposażenie domowe na którym nie warto oszczędzać?

Moim zdaniem nie tylko na sprzętach RTV i AGD, ale i na meblach nie warto oszczędzać. Szczególnie jeśli chodzi o naprawdę komfortowe łóżka, jak chociażby z kolekcji https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/sypialnia Również krzesła, stoły i szafy powinny nam służyć przez lata, więc moim zdaniem lepiej wybierać sprawdzonych producentów, którzy produkują naprawdę solidne meble. O ile na dekoracje, typu wazony i obrazy, nawet warto od czasu do czasu wymienić, to jednak meble powinny być trwałe i uniwersalne i kupowane wręcz na pokolenia.