1

Temat: Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - różnice

Niby drobiazg a jednak pomiędzy pożyczką hipoteczną a kredytem hipotecznym są pewne różnice, wynikające z formy zabezpieczenia.
Osoby które planują zaciągnąć pożyczkę na remont skorzystają raczej  pożyczki hipotecznej, natomiast osoby które będą chciały zakupić jakąś nieruchomość będą musiały skorzystąć z kredytu hipotecznego. Różnice pomiędzy tymi dwoma produktami przedstawione zostały tutaj we wpisie: https://innpoland.pl/138245,pozyczka-hi … aj-roznice

2

Odp: Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - różnice

Przede wszystkim kredyt hipoteczny zaciąga się na zakup mieszkania/domu/działki lub remont nieruchomości, z kolei pożyczkę hipoteczną można otrzymać na dowolny cel. Na http://infosa.pl/kredyt-hipoteczny-czy- … edy-wybrac piszą o tym więcej.

3

Odp: Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - różnice

A gdybyście potrzebowali pożyczyć kwotę do 1500 złotych to najlepsza jest firma Provema. Pieniądze dostaje się ekspresowo, bez stresu, że będą szły długo. Umowa nie ma żadnych niedopowiedzeń, wszystko jest jasne i bezpieczne.

4

Odp: Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - różnice

barbara.nicon napisał/a:

Przede wszystkim kredyt hipoteczny zaciąga się na zakup mieszkania/domu/działki lub remont nieruchomości, z kolei pożyczkę hipoteczną można otrzymać na dowolny cel.....

Dzięki za wyjaśnienie. Nie ukrywam, że nie jestem ekspertem w tym temacie i sam niedawno odkryłem właściwą definicję słowa hipoteka https://www.intratka.pl/hipoteka Podobnie zresztą jak rozwinięcie skrótów BIG. BIK, RRSO. Dla niektórych są to kwestie oczywiste. inni może trochę kojarzą, ale nie do końca znają pełne znaczenie tych słów, chociaż według mnie, naprawdę wszyscy powinno chociaż wiedzieć gdzie szukać wyjaśnienia, gdy taka wiedza będzie im potrzebna.

5

Odp: Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny - różnice

A braliście kiedyś jakieś pożyczki przez internet? Sporo osób zachwyca się Provemą https://provemacredit.pl/?7483f2. Można u nich pożyczyć do 1500 złotych i mają dobre warunki. Wszystko wyjaśnione, nie ma niedomówień, więc myślę, że warto pożyczać właśnie u nich.