1

Temat: Konto w banku

mam pytanie co do mbanku jestem z małego miasta i u mnie nie ma tej placówki moge załozyc sobie w nim konto przez neta przyśla mi do domu umowe karte ? czy kosztuje cos ta karta i prowadzenie konta bo ja załozyem sobiew alior bank tez niby za darmo nic nie kosztuje a sciagaja ze mnie 9 zł co miesiac 5 zł za konto i 4zł za karte ...a i czy mozna wypłacac w kazdym bankomacie bez kosztów czy tylko w konkretym

2

Odp: Konto w banku

Tak. Firma wysyła kartę do domu. I konto mozna założyć u nich bez problemu przez internet ( jeśli będziesz miał jakies problemy to możesz zadzwonić oraz konsultant powinien Cię nakierować).
Zerknij sobie również na tę stronę:
https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/

Jest tutaj dokładnie opisane w jaki sposob otworzyć takie konto osobiste. Do konta można wybrać dwa rodzaje kart: albo kartę Visa albo kartę MasterCard. Wydanie karty debetowej także jest usługą bezpłatną. Jej ubezpieczenie jednak kosztuje (3 zł miesięcznie), chociaż nie jest ono obowiązkowe. Utrzymanie karty również może być bezpłatne, ale tylko pod warunkiem, że w jednym miesiącu właściciel konta dokona przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych. W przeciwnym razie trzeba będzie zapłacić 4 zł.  Nie jest to jednak wcale moim zdaniem problematyczne bo sam osobiście zdecydowanie bardziej wolę płacić kartą .....