Temat: Wykorzystanie kominka

Witam. Mam na działce domek. Kupiłem kiedyś kominek no coś takiego https://allegro.pl/piec-stalowy-koza-ko … 0af7f5eff0  W komorze paleniska dość sporej, na dole i po bokach jest szamot. Mam pytania ponieważ chcę tym kominkiem zasilić jeden drabinkowy grzejnik łazienkowy i żeby ograniczyć zimą pobór prądu również zbiornik ok. 100l na c.w.u. ( latem będzie zasilany z korektora. czy też wymiennika słonecznego na zewnątrz). Zbiornik typowy z wężownicą i grzałką elektryczną, kupny. pytania są takie: czy mogę zrobić tzw podkowę z dostępnych rur miedzianych dostosowując ją do komory spalania w tym kominku ( boki i góra ) łącząc rurki miedziane jak w c.o. kolankami cyną czy też na lut twardy. Wiemy, że muszę zadbać o to żeby nigdy nie zabrakło w nich wody. Będą one wystawione na działanie ognia ze spalanego drewna. czy może użyć takiego gotowego wymiennika ciepła jakie są montowane w piecach gazowych typu Junkers lub Vailant, umieszczając go nad paleniskiem. W takim fabrycznym wymienniku są tzw. radiatory, takie blaszki, które odbierają więcej ciepła jak goła rurka i czy wtedy z czasem nie zanieczyści się to sadzą ( produktami spalania). Planuję obieg wymuszony małą pompką i termostat, który będzie ją włączał. Do tego naczynie wzbiorcze, otwarte czy zamknięte i chyba ciśnieniowy, mechaniczny zawór bezpieczeństwa ? Jakiej średnicy i jakiej długości razem powinny być rurki miedziane przy opcji zrobienia podkowy z lutowanych rurek miedzianych żeby zasilić te dwa odbiorniki? Łazienka ok. 5m2 w ocieplonym domku. I czy w przypadku drugiej opcji zamontowania gotowego wymiennika z Junkersa zdoła on zasilić te odbiorniki. Dodam, że zużycie c.w u. będzie bardzo niewielkie. A może moja koncepcja jest błędna i nie sprawdzi się ? Proszę o pomoc w tym temacie. Dziękuję