Temat: BioKominek - alternatywa kominka do bloku, mieszkania i apartamentu

Większość z nas chciał by posiadać kominek - wizja żywego ognia wprowadza do naszego domu niepowtarzalny klimat.

Osoby mieszkające w blokach mogły tylko pomarzyć o posiadaniu własnego komina, i to błąd - od jakiegoś czasu bardzo modne stały się biokominki - tak zwane kominki bezkominowe, gdzie w wyniku spalania powstaje para wodna oraz dwutlenek węgla.

Polski producent systemów biokominkowych BioDesign wprowadza niespotykane dotąd formy, które zadowola nawet najbardziej wymagającego klienta:

Zapraszamy do:

Biokominki sklep online

2

Odp: BioKominek - alternatywa kominka do bloku, mieszkania i apartamentu

Przyłączam się do tego zdania, biokominki są coraz popularniejsze również w mieszkaniach. Niedawno wprowadziłem się do nowego mieszkania we Wrocławiu, na osiedlu "Promenady wrocławskie", polecam forumowiczom z okolic Dolnego Śląska - https://promenadywroclawskie.pl/ i postanowiliśmy z żoną, że w salonie postawimy biokominek. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że to była całkiem dobra decyzja. Nie dość, że biokominek stanowi fajną dekorację, to jeszcze jest przyjazny dla środowiska. A siedzenie przy biokominku w zimowe wieczory to bajka...

3

Biokominki to super sprawa nie tylko dla tych, którzy mieszkają w mieszkaniach w bloku. Ja mieszkam w domku i biokominek także świetnie się sprawdza. Jest ozdobą, daje miłe ciepło i jest bardzo praktyczny. Jakiego paliwa używacie, bo tutaj mieliśmy największy problem, ale w końcu ktoś nam polecił paliwo Lux Fire. Myślałam, że będzie takie jak poprzednie, głównie chodziło mi o zapach, który się wydzielał. Jednak moim zdaniem lux fire spełnia moje oczekiwania.

4

Też należę do wielkich entuzjastek biokominków smile. Głównie ze względu na to, co zostało tutaj już wcześniej napisane – są bardzo mobilne, świetnie nadają się do mieszkań w blokach, generalnie nie stanowią utrapienia, a dają bardzo dużo radości. No i można wykorzystać je w bardzo fajnych aranżacjach wnętrzarskich, czytałam o tym ostatnio artykuł: https://kratki.com/pl/biokominek-w-salo … aranzacje/ . Może kogoś z Was też zainspiruje do tego, by wzbogacić wnętrze swojego mieszkania o taki biokominek smile.