Temat: Hajduk Volcano duży zawód

Przestrzegam. Duży szok, po tygodniu użytkowania nowego kominka z wkładem HAJDUKA farba z elementów widocznych czołowych odchodzi płatami. Pod spodem czysta rdza. Na razie producent oprócz wyrażenia żalu nabrał wody w usta... HAJDUK ma całkiem dobre opinie a tymczasem życie sprowadziło mnie na ziemie. Radzę uważać. Podpisuję się z nazwiska by nie uznane zostało to za wrogą antyreklamę.
Paweł Winnicki

2

Odp: Hajduk Volcano duży zawód

Witam, jestem również bardzo rozczarowany kominkiem Volcano PLU 3 H, Kominek mial byc najważniejszym elementem w salonie lecz okazalo sie, ze jest najwieksza zmora na ta chwile. Ze względu ze sprawa moja jest w drodze posttepowania sadowego do opisu wrócę po zakończeniu. Również radze uważać.
P.S.
Odpowiedz korespondencyjna od pracownika firmy Hajduk (Prosze sezonowac drewno, ćwiczyć palenie a efekty beda zadawalające) - żenada.
Marek Langowski

3

Odp: Hajduk Volcano duży zawód

Mam też Hajduka PLU 3H który również miał być ozdobą salonu. W moim za to zerwała się linka podtrzymująca szyby oraz pękła szyba. Reklamacja została odrzucona bez jakijkolwiek weryfikacji ze strony producenta. Sam kominek stanowił spore zagrożenie bo pękł w trakcie gdy sie palił. Zastanawiam się czy nie wejść na drogę sądową.