1

Temat: Budujemy kominek

Witam zaczynam budowę kominka od razu piszę że kominek ma spełniać rolę dekoracyjną a palenie będzie okazjonalne.
Oczywiście kominek typu otwartego.
Jest to moje pierwsza i autorska propozycja .
Wszelkie uwagi mile widziane smile
wszystko fajnie tylko nie umiem wstawić tu zdjęć...

2

Odp: Budujemy kominek

Bardzo fajnie, że chcesz zabrać się za to samodzielnie. Podziwiam, bo mi z pewnością by się to nie udało. Jakiś czas temu również zdecydowałem się na kominek, ale oczywiście nie budowałem go samodzielnie, a skorzystałem z gotowych rozwiązań. Jest sporo spraw o których powinieneś wiedzieć decydując się na takie przedsięwzięcie. Ostatnio trafiłem na świetny artykuł w tej tematyce: https://www.galeriakominkow.pl/blog/pos … uwage.html Myślę, że szczególnie teraz Ci się przyda. smile

3

Odp: Budujemy kominek

Ja raczej podchodzę do tego bardziej użytecznie, dlatego też kominek mam z płaszczem wodnym. Jest podłączony do centralnego ogrzewania, dlatego też ogrzewam cały dom i mam gorącą wodę, gdy tylko w kominku się pali, a pali się cały bardzo często. Ten klimat, który tworzy jest bardzo niepowtarzalny. Aaa kupowałem go w sklepie https://extrakominki.pl/pl/c/Wklady-kominkowe/86.

4

Odp: Budujemy kominek

Zrobiłam przegląd firm zajmujących się dystrybucją i montażem a także produkcją własnych systemów. Po przejrzeniu opinii i oferowanych systemów dla mnie najodpowiedniejsze ceny kominka z płaszczem wodnym w połączeniu jakości i ceny znalazłam dla kominków Hajduk.