Temat: Dach

Hej. Czy ktos z was kojarzy firme https://www.dachy-zrbzawadzki.pl/ ? Jakie macie o niej zdanie? Jestescie zadowoleni ze wspolpracy? Pozdrawiam.

2

Odp: Dach

Nie znam tej firmy, ale jak już jesteśmy w temacie dachów, mogę z czystym sumieniem polecić firmę https://systemykominowe.pl/kominy-ceramiczne/ Stawiali u mnie ceramiczny system kominowy i wyszło naprawdę super. Ja zdecydowałem się na ceramiczny, bo myślę, że stalowy nie pasowałby do pokrycia mojego dachu - mam ciemnobrązową dachówkę i czarne kanty. System kominowy sprawdza się dobrze, nie mam na co narzekać, w przeciwieństwie do innych firm zajmujących się takowymi systemami.

3

Odp: Dach

Ja również nie znam wymienionej przez ciebie firmy. Natomiast od siebie mogę polecić https://www.gerardroofs.pl/pl/ takie przedsiębiorstwo. Mają naprawdę szeroki wybór pokryć dachowych. Co ważne są to dachówki wysokiej jakości. W naszych warunkach, jak zapewne dobrze wiesz, od czasu do czasu zdarzają się różne nieprzewidziane zjawiska atmosferyczne. Dlatego zawsze powtarzam znajomym i rodzinie, aby wybierali porządne rozwiązania, które mają szansę przetrwać lata użytkowania i oczywiście trudne warunki atmosferyczne. Nie wiem, w jakich pokryciach dachowych najbardziej gustujesz, ale polecam ci odwiedzić ich stronę i przejrzeć dostępne propozycje. Mnie najbardziej przypasowała opcje o nazwie Diamant. Jest trwała, wytrzymała i występuje w wielu odmianach kolorystycznych. Czego więc chcieć więcej? Moim zdaniem wszystko, co potrzeba już jest. Jeżeli potrzebowałabyś dane tej dachówki, to bez problemu odnajdziesz je na firmowej stronie internetowej. Sama chyba przyznasz, że warto sprawdzić tę opcję!