1

Temat: Gdzie kredyt na samochód bez bik

Zastanawiam się nad leasingiem a nad kredytem.

No i w jakim banku można coś takiego wziąc bez bik?

2 (edytowany przez ezor 2018-11-21 14:31:43)

Odp: Gdzie kredyt na samochód bez bik

Wszystko zalezy od tego
Jaka jest Twoja sytuacja
Co konkretnie chcesz wziąć na leasing a co na kredyt

Jeśli jednak masz jakiekolwiek wpisy w bik to mozesz sobie wybić z głowy kredyt w banku bo zaden bank w Twojej sytuacji nie udzeli Ci kredytu. Trzeba mieć tutaj historię kredytowa i nie powinno sie mieć żadnych wpisów w bik.....
Kilka dobrych informacji znajdziesz tutaj;
https://finanse.wp.pl/koniec-z-umowami- … 130756737a

3

Odp: Gdzie kredyt na samochód bez bik

To racja, raczej żaden bank nie udzieli ci kredytu bez sprawdzania twojej historii kredytowej...
Poza tym, nie wiem czy kredyt samochodowy jest dobrym pomysłem, może lepiej zastanowić się nad gotówkowym? Sprawdź https://autofanatyk.pl/kredyt-gotowkowy … ie-oplaca/ Tam podpowiadają, w jaki sposób opłaca się sfinansować zakup samochodu.

4

Odp: Gdzie kredyt na samochód bez bik

Pożyczki bez BIK są możliwe. Co prawda zazwyczaj na niewielkie, kilkutysięczne kwoty, ale za to można je uzyskać nawet w kilkanaście minut i to bez wychodzenia z domu. Co prawda i taką pożyczkę nie każdy może otrzymać. Jak wygląda taka weryfikacja? Między innymi właśnie o tym napisano artykuł https://www.latwykredyt.pl/blog/gotowka … zie-szukac Gotówka bez BIKu - gdzie szukać? Polecam przeczytać.

5

Odp: Gdzie kredyt na samochód bez bik

Jeśli masz problem z wyborem kredytu, to na pewno warto byś zajrzał na https://poznajnieznane.pl/czym-jest-kre … powiadamy/, gdzie znajdziesz bardzo ciekawy artykuł o rrso. Dzięki temu powinno Ci trochę ułatwić szukanie najlepszej oferty, ale też proponuję, byś skorzystał z pomocy doradcy, co na pewno wszystko ułatwi.